טיפוח שיער? עשו זאת בעצמכם: 3 טיפים להצמחת שיער טבעית

הצמחת שיער טבעית

מראה שיער בריא ושופע מהווה מאז ומעולם סממן לבריאות ולטיפוח. יחד עם זאת, כאשר מתרחשת תופעה של נשירת שיער, מדובר באלמנט שמשפיע מאוד על החוזק של השיער כמו גם על יצירה של מראה שופע ובריא. לכן, רבים שסובלים מהתופעה הזו נאלצים להוציא אלפי שקלים בעבור טיפולים מתקדמים שנועדו לסייע לטובת התמודדות עם נשירה ובהתאם לכך צמיחה של שיער טבעי, במקום שימוש בתוספות או בפאות. אם גם אתם סובלים מהתופעה שפוגמת באופן משמעותי בביטחון ובדימוי העצמי, להלן שלושה טיפים מצוינים לטובת הצמחת שיער טבעית, כל זאת מתוך מטרה להימנע מהוצאה כספית כבדה. מוכנים? בואו נתחיל!

שימוש בתרופות סבתא לטובת הצמחת שיער

אם עד לפני מספר שנים תרופות סבתא כמו למשל שימוש בחלב קוקוס, חינה או שמן זית לטובת צמיחת שיער נתפסה בעיני רבים כסוג של קוריוז, כיום רבים מבינים כי מדובר בתרופות סבתא מצוינות בשל הריכוז הגבוה של מינרלים כמו גם ויטמינים שיכולים לעודד את צמיחת השיער, כמו גם לחזק אותו. כל המידע על טיפול בנשירת שיער באופן טבעי מאפשר לכם להכיר לעומק את הסגולות המיוחסות לתרופות הסבתא הללו, כל זאת כחלק ממענה טבעי אותו ניתן ליצור דרך מוצרים שיש לכל אחד בבית. חשוב לציין כי אין מדובר בתרופות קסם, אלא רק בטיפול תומך המתבצע באמצעות אמצעים טבעיים בלבד.

שינויים בהרגלי התזונה

הסיבות לנשירת שיער הן רבות, אולם אחת מהסיבות המרכזיות היא חוסרים תזונתיים. שינוי תזונתי הכולל הימנעות ממזון מתועש ובמקום זאת הגברת הצריכה של פירות, ירקות כמו גם מזון עם ריכוז גבוה של ברזל כמו למשל דגים ובשר מהווה דרך מצוינת לטובת יצירה של תמהיל טיפוח בעל יתרונות בריאותיים בולטים. שימו לב כי שינוי בהרגלי התזונה צריך להתבצע רק לאחר ביצוע של בדיקות דם ובליווי אישי מצד תזונאית המתמחה בתחום, כל זאת מתוך מטרה ליצור שינוי שיחזיק מעמד למשך זמן רב כמו גם יספק לכם את המינרלים והחלבונים שיחזקו את השיער ובהתאם לכך גם ימנעו את המשך הנשירה המסיבית של השיער.

טיפול מזורתפיה

טיפול מזורתפיה המתבצע באמצעות מכשור מתקדם בדמות דרמה רולר מהווה דרך מצוינת לעודד את צמיחת השיער, וזאת בשל פיתוח של מכשיר הדרמה רולר אשר נחשב לאחד מפריצות הדרך המשמעותיות בעולם הטיפוח והקוסמטיקה. מדובר במכשיר המורכב ממחטים זעירות שמפעילות את מגנון הריפוי הטבעי של הקרקפת ובהתאם לכך גם ייצור מובר של אלסטין כמו גם קולגן האחראיים על הצמיחה והחוזק של השיער, כאשר הטיפול הזה נמצא בשורה של מחקרים כאפקטיבי ובעל אחוזי הצלחה גבוהים מאוד – גם לגברים וגם לנשים שנעזרו במכשיר לטובת צמיחה מחודשת של השיער. הטיפול הזה איננו כואב הוא צריך להתבצע לפחות פעם בשבוע למשך מספר דקות, כחלק מיצירה של תמהיל שבמסגרתו פוצעים את עור הקרקפת בצורה מבוקרת לטובת התחדשות התאים ובהתאם לכך גם שיפור זרימת הדם לטובת צמיחת שיער טבעית.

לסיכום

תופעה של נשירת שיער כמו גם מראה שיער דליל משפיע מאוד על הביטחון והדימוי העצמי. החדשות הטובות הן שכיום באמצעות שפע הידע והמחקרים ניתן ליצור שינוי ממשי ועקבי שיוביל לא רק לצמיחת שיער אלא גם לחיזוק של שורש השיער. לפני שאתם מתחילים ליישם את הטיפים שלנו, רצוי לגשת לרופא  לטובת ביצוע של בדיקות דם כמו גם אבחון של הקרקפת, כל זאת מתוך מטרה ליצור  תמהיל טיפול פרטני שיאפשר לכם ליצור תמהיל טיפוח המותאם לסוג השיער.

 

*המידע באתר הוא לא חוות דעת רפואית או המלצה רפואית מכל סוג שהוא, כדי לקבל את הטיפול המדויק לצורך הטיפול בבעיה יש לפנות לרופא ו/או למומחה בלבד.

נגישות