מגדירים מחדש את עולם העישון: כדאי שתכירו מנגו קוש

בין אם מתוך הרצון לדלל את הפרחים בגלל מחירים יקרים ובין אם מתוך טעם והעדפה, חובבי קנאביס רבים בישראל נוהגים לערבב אותו בדרך כלל עם טבק וניקוטין, וכמובן שלא מדובר על חומרים שמומלץ להכניס לגוף. רבים מנסים לעבור לעישון נקי, אבל מגלים שזה שונה לגמרי ויש כאלה שבהחלט היו מעדיפים להימנע מכך, אבל מאמינים שאין להם ממש ברירה. ובכן, כדאי גם לכם לדעת שבהחלט יש ברירה ושכיום ניתן למצוא תחליפי טבק טבעיים נהדרים שיספקו חוויה דומה, רק קצת פחות מזיקה ועל הדרך גם פחות מסריחה. ומבין כל התחליפים שקיימים בשוק, בהחלט שווה להכיר את המוצלחים שבהם, תחליף הטבק של חברת ריליף מסוג טרפנים מנגו קוש. אם עד עכשיו אתם רגילים לעשן עם טבק ולא ממש אוהבים את זה, מומלץ לגמרי לנסות אותו בהקדם, והנה מה שחשוב לדעת עליו.

על תחליף הטבק ריליף טרפנים מנגו קוש

מדובר כאן למעשה על תחליף טבק העשוי מתערובת צמחים הנקייה במאת האחוזים מטבק, ניקוטין או כל חומר ממכר אחר. התערובת עשירה במולקולות טעם וריח שנדגמו מזני קנאביס וממקורות טבעיים אחרים, מה שמעניק לתחליף טעם עשבי, טבעי ועדין שמזכיר במידה רבה זן חלש כלשהו של קנאביס רפואי. משתמשים ותיקים מעידים על ארומה חזקה של מנגו ובננה בנוסף והתחושה של השאיפה היא קלילה ועדינה. מדובר על תחליף מעולה לטבק הממכר ותוכלו למצוא אותו בקלות בקישור לאתר גוד סטאף, שם גם תוכלו למצוא מידע נוסף על המוצר.

מגדירים מחדש את עולם העישון: כדאי שתכירו מנגו קוש

למה לא כדאי לערבב את הקנאביס עם טבק?  

אם אתם עדיין לא בטוחים למה לא מומלץ בכלל לערבב את הקנאביס שלכם עם טבק, הנה כמה סיבות טובות שאולי יתנו לכם דחיפה בכיוון הנכון:

הטבק פוגע בבריאות

את זה אנחנו כנראה לא צריכים לספר לאף אחד. אלפי כימיקלים וחומרים מזיקים שפשוט פוגעים בגוף בהרבה דרכים שונות, החל מהריאות, דרך בריאות העור ופגיעה בכושר גופני ועד לפגיעות נוספות רבות במכלולים אחרים של הגוף.

זה ממכר

הניקוטין כמובן, אחד החומרים הפעילים בטבק הוא חומר ממכר. כאשר מערבבים אותו כדרך קבע עם קנאביס, נוצרת תלות מסוימת עם הזמן וזה לגמרי משהו שעדיף להימנע ממנו אם אפשר.

זה מסריח

בואו נגיד את האמת בצורה הכי פשוטה שיש. טבק זה מסריח. זה לא נעים למי שנמצא בסביבה, זה נדבק לבגדים, זה משאיר לנו ריח רע בפה ובקיצור, זה לא ריח שאנחנו רוצים שידבק עלינו כל היום.

לסיכום

שימו לב – אנו לא מעודדים עישון מכל סוג שהוא וכמובן שעישון של כל דבר במהותו (תחליפים, קנאביס) הוא לא אידיאלי לבריאות. עם זאת, אם אתם בכל מקרה מעשנים, עדיף כבר למזער את הפגיעה ועם תחליף טבק אתם גם עושים זאת וגם מרוויחים עוד יתרונות נוספים (אה, והוא גם יותר זול מטבק, כבר אמרנו?), אז לגמרי שווה לנסות!

 

נגישות