שירות כמו שלא הכרתם – ספק אינטרנט ITC הוא בדיוק מה שאתם צריכים

החיבור לרשת האינטרנט, הוא שירות בסיסי מאוד כיום. בדומה לחשמל או מים. זאת, הן לגבי עסקים והן לגבי אנשים פרטיים. חיבור אינטרנט איננו שלם, ללא תמיכה טכנית שמוצעת לצידו. מה היא החשיבות של השירות בהקשר של חיבור כזה? ומה מציעה חברת ITC?

ספק וגם תשתית

אחד המטרדים הגדולים לגבי קבלת שרות עבור חיבור האינטרנט, הוא נושא הפיצול לשני סוגי שירותים: שירותי ספק אינטרנט ושירותי תשתית אינטרנט בנפרד. במקרים שבהם יש תקלה או סיבוך טכני כלשהו, פיצול זה עשוי לסבך את העניינים עבור הלקוח. בתור ספק  itcמציעה את שני השירותים האלה גם יחד. תודות לכך, השרות שמקבלים ממנו יעיל יותר מבחינתכם כלקוחות. כתזכורת קצרה: ספק אינטרנט אחראי על החיבור בפועל לרשת האינטרנט והוא מכונה גםISP  או Internet Service Provider. אבל מלבדו, דרוש גם ספק אשר יחבר אתכם אליו דרך ה"תשתיות" דוגמת כבלים וזה הוא "ספק התשתית".

תמיכה איכותית

החיבור לאינטרנט מזכיר שרות חשמל או מים כפי שציינו, אך דימוי זה מתאים גם בהקשר התמיכה. פשוט מאחר שהיא בדרך כלל לא נדרשת. כלומר, השרות הבסיסי פשוט ביותר, כל עוד הוא עובד כהלכה. פותחים ברז ויוצאים מים. מחברים מכשיר לשקע החשמל והכול עובד כמצופה. אבל כאשר הדברים לא עובדים כמתוכנן, פתרון התקלה עשוי להיות מסובך למדי. כמו כן, חשיבותו הגדולה של חיבור האינטרנט, מתבטאת בכך שתקלה בחיבור זה מפריעה למדי. בין אם זה הפרעה לחיי היום יום אצל משתמשי אינטרנט פרטיים או נזק ממשי בעסק. מסיבות אלה, תמיכה איכותית היא דבר חשוב ביותר.itc  ספק אינטרנט אשר מציע תמיכה טכנית 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. את הפניה לחברה, ניתן לעשות טלפונית או באמצעות טופס פניה באתר החברה.

שירות כמו שלא הכרתם - ספק אינטרנט ITC הוא בדיוק מה שאתם צריכים

הניסיון שמתבטא בשטח

לחברת ITC ניסיון רב בתחום התקשורת, אשר מתבטא היטב בשירות המקצועי. עובדי החברה הם אנשי מקצוע מנוסים, עם רקע בחברות תקשורת בולטות ובארגונים גדולים. החברה מתמחה במתן שרות לעסקים, אך עובדת גם עם לקוחות פרטיים. ITC נמצאת בתחום התקשורת מאז 2014 והיא צברה ניסיון רב, במיוחד בכל הנוגע לחיבור לרשת האינטרנט. תודות לכך, אצל חברת  itcתמצאו מענה מלא ואיכותי לצרכי התמיכה בתקשורת.

היצע רחב

חשוב לציין, ש-ITC מציעה מוצרים ושירותים מסוגים שונים, גם ללקוחות עסקיים וגם ללקוחות פרטיים. מבחינת חיבור האינטרנט, הדבר מתבטא במגוון חבילות חיבור אשר מהן תוכלו לבחור. כמובן, הדבר מתבטא גם במחירים שונים. מעבר לחיבור האינטרנט, היא מציעה גם:

סיוע לגבי רישות אלחוטי – במסגרת שרות פרימיום Wi-Fi לעסקים, ITC תסייע לכם להקים ולתפעל רשת אלחוטית מהירה, בטוחה ואיכותית. זאת, כולל ליווי צמוד החל משלב התכנון, דרך התקנת המערכת ועד השימוש המלא בה.

שירותי אבטחה – IPVPN (או Virtual Private Network) אשר מאפשר לעסקים לאבטח את התקשורת שלהם ולשמור על פרטיותה. ללקוחות פרטיים, מוצע שירות "בקרת הורים" (סינון תכנים) בשם אנטי ספאם iGuard.

שרות כתובת IP קבועה – מאפשר להבטיח זיהוי ייחודי של מחשב, מול שירותי תקשורת. שרות זה שימושי עבור מגוון מטרות, בהן קביעת כתובת IP אחת לכל השרתים ברשת, בכדי לשלוט מרחוק על מצלמות אבטחה, לשם הוספת נתב לרשת, יצירת שרתי מחשב פרטי או בכדי לשתף מדפסת רשת. אנשים פרטיים עשויים להשתמש בכך עבור משחקי רשת.

לסיכום

כפי שאתם דואגים שיהיה לכם חיבור אינטרנט פעיל, תקין וטוב, כדאי לשים לב גם להיבט השרות.

נגישות