מסדרים את הארון בכיף: 5 דרכים להעביר את הזמן כשמקפלים בגדים

חלק בלתי נפרד ממטלות הבית כולל כמובן את קיפול הבגדים וסידור ארונות, מטלה לא פשוטה בעבור חובבי אופנה שנוטים לרכוש לא מעט בגדים. במקום לחפש במשך דקות ארוכות את הפריטים שלכם, אפשר ואף רצוי לנצל את הזמן הפנוי לטובת סינון וסידור מחדש של הבגדים, כך שהשליפה תהיה קלה יותר אבל גם הארון ייראה מסודר, מאורגן ואסתטי. אולם, קיפול כביסה היא מטלה משעממת למדי ועל כן לא פעם נוטים לדחות אותה. כיצד תוכלו לסדר את הארונות בכיף? להלן חמישה דרכים שאותם תוכלו ליישם כבר עכשיו, לטובת העברת הזמן.

האזנה לרדיו

דרך מצוינת שבמסגרתה ניתן להעביר את הזמן כאשר מקפלים בכיסה יכולה להתבצע באמצעות האזנה לרדיו. אם עד לפני מספר שנים נדרש היה להפעיל באופן פיזי את הרדיו ולכוון את התחנות, כיום ניתן להיעזר בפלטפורמות אינטרנטיות אשר מאפשרות להאזין למגוון רחב של תחנות רדיו מבוקשות כמו למשל גלי צה"ל, גלגל"צ ועוד. מדובר בהזדמנות ליצור מענה אשר מאפשר לכם גם לקפל בכיף אבל גם להנות מהתוכניות, המוזיקה והשירים של מיטב תחנות הרדיו בישראל.

האזנה לפודקסט

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת וצומחת של פודקסטים אשר עולים לפלטפורמות מרכזיות וזוכות לקהל מעריצים עצום. להאזין לפודקסט מעניין מהווה הזדמנות מעולה להעשיר את הידע, לצד ביצוע פעולה מונוטונית של קיפול כביסה. טווח הנושאים של פודקסטים הוא עצום, ועל כן רצוי עוד לפני תחילת תהליך הסידור לשוטט ולבחור את התוכנית שהכי מתאימה למצב הרוח שלכם, להאזין דרך האוזניות או דרך הרמקול ולהיכנס לתוך עולם מרתק שמאפשר לכם להרגיש כאילו הזמן חולף במהירות, כל זאת במקביל לקיפול וסידור של בגדים בארון.

 

 

צפייה בטלוויזיה

בעידן שבו הטלוויזיה היא חלק בלתי נפרד משגרת החיים, אין ספק כי צפייה בטלוויזיה בזמן קיפול של בגדים היא בעלת השפעה חיובית על היכולת להעביר את הזמן, ואפילו ללמוד טכניקות קיפול. למעשה, אפשר לנצל את ההזדמנות לטובת צפייה בסרטונים אשר מסבירים כיצד לקפל את הבגדים ממש כמו בחנות מקצועית, ובכך להוביל לקיצור זמנים משמעותי המאפשר לקפל את הכביסה במהירות, אבל ברמת דיוק גבוהה המתבצעת במסגרת של צפייה בטלוויזיה

שיחה בטלפון

לא דיברתם עם בן משפחה או חבר קרוב כבר לא מעט זמן? ובכן, זה הזמן לנצל את ההזדמנות של קיפול הבגדים וסידור הארון מחדש לטובת שיחות טלפוניות. מאחר והידיים שלכם צריכות להיות פנויות וודאו כי יש בקרבת מקום אוזניות, כל זאת מתוך מטרה לנהל שיחה אשר יכולה לגשר על הפערים שנוצרו ולהתעדכן ובקביל גם לדאוג לסיום המשימה של סידור הארון, במהירות ובמקצועיות.

תרגילי כושר

מאחר וקיפול בגדים מתבצע לרוב בישיבה על הספה או המיטה, רצוי לקום מעת לעת ולנצל את הזמן לטובת מתיחות ותרגילי כושר ביתיים. ברחבי הרשת אפשר למצוא שפע של מדריכים אשר מציגים תרגילים שאותם ניתן לבצע מהבית ובפרק זמן קצר של חמש עד רבע שעה בלבד. כאשר אתם מרגישים שהגוף שלכם חווה עומס ומתח, זה הזמן לקום, להתמתח ולשחרר את השרירים, כל זאת כחלק מניצול של הזמן בין סיום קיפול אחד לשני.

לסיכום

בעבור חובבי אופנה, המטלה של קיפול הבגדים עשויה להיות מאתגרת למדי. מחסור בזמן, עומס של עבודה ולימודים לצד ערמות בלתי נגמרות של בגדים שחלקם אפילו עם טיקט מקשה על הפעולה, אולם באמצעות הטיפים אותם הצגנו לכם כאן, תוכלו להעביר את הזמן בכיף ואפילו בנאה, כל זאת בזמן שאתם מסדרים את הארון בצורה אסתטית ונעימה לעין.

נגישות