מעבר לאקססוריז: אילו פרטים יכולים להציל אתכם בכביש?

אופניים חשמליים הפכו בשנים האחרונות לכלי הרכב המועדף על גברים ונשים מכל רחבי הארץ, ועדות לכך ניתן למצוא בביקוש הגבוה לרכישה של אופניים. אם גם אתם מתכננים לעלות ולנסוע ליעדכם, חשוב להקפיד על האלמנט הבטיחותי שנועד להבטיח כי גם אם חלילה תהיו מעורבים בתאונה, תוכלו לצאת מכך בקלות ולא עם פגיעות קשות, כחלק משילוב של אקססוריז. אולם, דווקא הפריטים הללו יכולים בין היתר גם לשמש לטובת יצירה של לוק אופנתי שיכול להתאים לכל אירוע. מהם הפריטים שיכולים להציל אתכם בכביש אבל גם לסייע לטובת בנייה של אאוטפיט בלתי נשכח? להלן סקירה מיוחדת בעבור רוכבי האופניים.

קסדה לראש

אחד מאביזרי החובה בעבור כל רוכב אופניים היא קסדה. למעשה, מדובר בחובה בחוק המעוגנת בחוק, כאשר באתר אסק רלב"ד תוכלו לקרוא את כל מה שצריך לדעת על חובת קסדה באופניים חשמליים, וזאת מתוך מטרה גם להעשיר את הידע אבל גם לנצל את החובה הזו לטובת יצירה של לוק אופנתי. כיום ניתן לבצע רכישה של קסדות באיכות מעולה ובשלל עיצובים מדליקים שיקפיצו לכם את הלוק, וישמרו על רמת בטיחות מקסימלית בזמן נסיעה על האופניים.

נעלי ספורט

ההעדפה היא לא לנסוע עם כפכפים בזמן נסיעה על אופניים חשמליים, וזאת בשל העובדה כי במידה ואתם נאלצים לעצור באופן פתאומי היכולת שלכם לשלוט על האופניים פוחתת באופן משמעותי כאשר אתם נועלים נעל מהסוג הזה. חלק בלתי נפרד מלוק לנסיעה אבל גם לוק אופנתי יכול וצריך לכלול נעלי ספורט איכותיות אבל גם אופנתיות. אחד מהטרנדים החמים בעולם האופנה כולל עיצוב של נעלי ספורט טרנדיים שיכולים לשדרג כל לוק, כל זאת בעלות כספית אטרקטיבית ועם שימת דגש על מענה שיגיע ביטוי גם ברמת נוחות מקסימלית אבל גם בעיצוב שאף פעם לא יוצא מהאופנה.

 

 

מעיל רכיבה

נסיעה באופניים בחורף עלולה להיות מסוכנת מאוד, גם בגלל הכביש הרטוב אבל גם בגלל הרוחות שמשפיעות באופן דרמטי על היכולת להמשיך בנסיעה. בשביל להימנע מקור ולהמשיך את הנסיעה כרגיל רצוי לבצע רכישה של מעיל רכיבה דרך חנות מקצועית המתמחה בתחום. אם עד לפני מספר שנים העיצוב של מעיל היה סטנדרטי למדי, כיום ניתן להבחין בשינוי מגמה המגיע לידי ביטוי בעיצוב מדליק שיכול להתאים גם  לגברים וגם לנשים ואף להקפיץ את הלוק, באפס מאמץ ועם מקסימום תוצאה מבחינת הנראות.

מגן ברכיים

אביזר שכל רוכב או רוכבת אופניים צריכים לרכוש הוא מגן ברכיים שנועד לתמוך בברך כמו גם לייצב אותה, אך גם למנוע מצב שבו במידה ונופלים לא תהיה פגיעה משמעותית בברך. רכישה של מגן ברכיים אומנם עשויה להיראות מוזרה, אולם כאשר חושבים על זה מדובר באביזר מושלם שיכול לשדרג כל לוק סטנדרטי ללוק רכיבה בלתי נשכח.

מחזיר אור

אחד מהטרנדים החמים של השנים האחרונות בעולם האופנה וגם הרכיבה כולל שימוש במחזירי אור. מחזיר אור הוא אביזר מצוין שנועד להבליט אתכם כרוכבי אופניים במידה ואתם רוכבים בלילה, אולם הוא יכול לשמש גם כאביזר מעולה בעבור יציאה למסיבה ויצירה של בולטות שתמשוך את כל העיניים אליכם.

לסיכום

באמצעות הסקירה אותה הצגנו לכם כאן, גם אתם תוכלו להתלבש בסטייל אבל גם עם שימת דגש על רמת בטיחות מקסימלית, כל זאת מתוך מטרה להוביל בסופו של דבר ללוק מחמיא אשר ישתלב בצורה מושלמת עם הפן האופנתי שהפך לחלק בלתי נפרד מהחיים של רוכבים כאן בישראל, כמו גם בעולם.

נגישות