יום פינוק עם החברות הכי טובות רגע לפני הכניסה לחופה: כך תארגנו מסיבת רווקות בספא

רגע לפני האירוע המרגש ביותר בחיים אפשר לנצל את ההזדמנות ולייחד את החברות הטובות ביותר במסגרת של יום כיף המשלב פינוק בילוי ולא מעט התרגשות לפני האירוע. למעשה בשביל לארגן מסיבת רווקות מושקעת לא צריך להוציא אלפי שקלים בעבור הפקה מושקעת אלא אפשר לסגור למסיבת רווקות וספא שיעניק לך ולחברות טיפולים בהתאמה אישית, אווירה רגועה וכן שפע של פינוקים שיהפכו את השהות לבלתי נשכחת. כיצד תוכלי לארגן את מסיבת הרווקות המרגשת שלך בספא? להלן הפרטים.

איתור של ספא מומלץ

השלב הראשון בתכנון של מסיבת הרווקות שלך כולל כמובן את איתור הספא המתאים לאירוח של מסיבת רווקות. לצורך האיתור, אפשר להיעזר באתרים מתמחים כמו למשל האתר של רשת המלונות ישרוטל המציע סקירה של מקומות מתאימים לחגיגה כמו זו, כאשר מדובר שיכולה לסייע לכן לאתר את הספא שהכי מתאים לדרישות שלך – החל מהמיקום  ועד לאופי הטיפולים. רצוי לבחור בספא שמציע לא רק טיפולים אלא גם אירוח וקבלת פנים עם כיבוד קל, לטובת הרמת הכוסית והתחלת החגיגות של יום הפינוק עם החברות הכי טובות.

הגדרת מסגרת תקציב והשוואת מחירים

מאחר ועלות של מסיבת רווקות בספא יכולה להגיע לסכומים גבוהים מאוד, חשוב מאוד להגדיר מראש את מסגרת התקציב בהתאם להחלטה משותפת של כלל הבנות, ולאחר מכן גם לבצע השוואת מחירים, לטובת קבלת הצעה התואמת את מסגרת התקציב.

הזמנה של מיתוג אישי

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שבמסגרתה מסיבת הרווקות הופכת ממסיבה סטנדרטית למדי, לאירוע ממותג מא' ועד ת'. מאחר ומדובר באירוע אינטימי שנחגג רק עם החברות הקרובות ביותר, נצלי את ההזדמנות לטובת מיתוג של האירוע שיכול להתבצע באמצעות הזמנה של חלוקים עם השם של כל משתתפת, כפכפים או נעלי בית נעימות, שמיכת קיץ עם השם או כל דבר אחר שאתן רוצות לשלב באירוע, ובכך להוקיר ולהודות לחברות שלוקחות חלק ביום הכיף.

 

 

פיקניק משותף

במקום לסגור מקום במסעדה, אפשר לנצל את ההזדמנות ולהפיק במסגרת מסיבת הרווקות שלך בספא גם פיקניק משותף. אפשר להזמין מראש מגש פיקניק שיכול להתאים למספר מצומצם של בנות ואשר מכיל מגוון רחב של מאפים, גבינות ולחמים בהתאמה אישית, או להאציל סמכויות ולבקש מכל ממשתף להכין או להביא מאכל או קינוח מוכן, כך שניתן יהיה לנצל את ההזדמנות לטובת זמן איכות משותף המתבצע באוויר הפתוח. במידה ומדובר בתקופה חורפית, אפשר להעביר את הפיקניק לבית של אחת הבנות, ולשדרג את יום הכיף עם טעמים

פעילות משותפת

לפני שאתן נכנסות לספא לקבל טיפול מסאג' או לשבת בג'קוזי, מומלץ לחשוב על פעילות משותפת כמו למשל משחק קופסה, משחקי קלפים או פעילות יצירה כמו למשל מקבץ תמונות שלכן מכל הזמנים, כך שבסיום המסיבה תוכלי לקבל מתנה ומזכרת בעלת ערך סנטימנטלי. ברחבי הרשת תוכלי למצוא שפע של רעיונות לפעילות חברתית שיכולה להתבצע לפני או אחרי הביקור בספא, כחלק מניצול מלא של הזמן שלכן ביחד.

לסיכום

אם את מתכננת להפיק בעצמך את מסיבת הרווקות, זה הזמן לעבור היטב על הטיפים אותם הצגנו לך כאן, לטובת תכנון מושלם של מסיבת רווקות בלתי נשכחת. נוסף לזה, אפשר להצטרף גם לקבוצות ברשתות החברתיות המתמחות בעולם של מסיבת הרווקות, לטובת קבלת טיפים שיניבו לך את היכולת לתכנן את המסיבה ברמה הגבוהה ביותר. והכי חשוב – שיהיה במזל טוב!

נגישות