חכם משכנתאות מייעצים לבעלי העסקים בתחום האופנה: הלוואה משתלמת לעסק לוקחים רק בליווי מקצוענים

אם אתם מתכננים לפתוח עסק חדש בתחום האופנה, או שאתם רוצים להרחיב את העסק הקיים, ייתכן ששקלתם או שאתם שוקלים לקחת הלוואה שתכסה את ההוצאות ותאפשר לכם להישאר עם הראש מעל המים. הלוואה כזאת יכולה להיות עסקה מוצלחת ומשתלמת אם עושים זאת נכון, וכדי שתצליחו בתהליך כדאי שתתייעצו עם חברה מומחית לייעוץ משכנתאות. בואו לקרוא איך לקחת הלוואה משתלמת ועוד פרטים חשובים שתצטרכו לדעת לאורך הדרך.

הכינו תוכנית עסקית מפורטת ויסודית

במקרים של פתיחת עסק או שדרוגו, צריך לדבר על כסף, ואפילו צריך לדבר הרבה על כסף. אם אתם מעוניינים לשדרג עסק קיים, זהו הזמן לבדוק את כל המסמכים הקשורים לתזרים המזומנים – היסטוריית עסקאות, צפי הכנסות, ממוצעים חודשיים ושנתיים ועוד. כדי שתדעו כמה כסף אתם צריכים ללוות, תבדקו מהו המצב שלכם כרגע ומהו הסכום המדויק שתצטרכו כדי להתאזן. חכם משכנתאות, חברה מובילה בתחום ייעוץ משכנתאות, ממליצה שההלוואה תהיה בסכום הכי נמוך שאפשר כדי להימנע מריביות ומתקופת החזר ארוכה ומייגעת.

אם אתם פותחים עסק חדש, חשוב שתפרטו ככל האפשר מהן ההוצאות התיאורטיות שיהיו לעסק, ומהו צפי ההכנסות שלכם. אם אתם לא בטוחים כמה ביקוש יהיה לעסק שלכם ולשירות שהוא מציע – ערכו סקר שוק, בין אם אתם מתכננים לפתוח חנות אופנה מקוונת או שאתם מעוניינים בחנות פיזית. ואם כבר חנות פיזית – שווה שתבדקו אם המקום שבחרתם הוא האופטימלי לעסק שלכם. אם אתם מתכננים לפתוח חנות נעליים ברחוב שיש בו עוד כמה חנויות נעליים (ובייחוד מותגים מוכרים), ייתכן שהתחרות תעלה לכם ביוקר. לעומת זאת, פתיחת חנות נעליים באזור תעשייה או במקום מרוחק ממרכזי קניות וממתחמי בילוי גם עלול לפגוע בתוכנית העסקית שלכם.

 

 

הימנעו ככל האפשר מהלוואות בלי הון עצמי

על אף שכולנו יודעים שכדי לקבל הלוואה צריך להציג הון עצמי התחלתי, יש מקרים שבהם הבנקים או גופים מלווים אחרים נותנים הלוואות ללקוחות שאין להם הון עצמי. לכאורה זהו מצב מעולה – אתם מקבלים כסף מהגוף המלווה ולא הייתם צריכים לאסוף סכום כסף נכבד כדי להראות שאתם רציניים ומסוגלים לעמוד בתנאים. זוהי עלולה להיות מלכודת, בייחוד כי תנאי ההלוואה הזאת אינם מיטיבים איתכם. בדרך כלל הריבית על הלוואה כזאת היא גבוהה מאוד, משום שעסקה זו עלולה להיות מסוכנת לבנק כיוון שאין לו הוכחה שתוכלו להחזיר את כל הסכום. השתדלו לצבור הון עצמי התחלתי, נמוך ככל שיהיה, כדי שתוכלו לקבל תנאי הלוואה טובים יותר.

ליווי מקצועי הוא המפתח להצלחת התהליך

כדי להבטיח שאתם מקבלים הלוואה בתנאים משתלמים ויוצאים כשידכם על העליונה, כדאי שתתייעצו עם חברה מומחית בתחום ההלוואות. אחת מהחברות שאתם יכולים להתייעץ איתן היא חברת חכם משכנתאות, שתסביר לכם את כל מה שאתם צריכים לדעת בנושא הלוואות, והיא גם תהיה הנציגה שלכם בשיחות עם הגופים המלווים. חברת חכם משכנתאות תוודא בשבילכם שאתם מקבלים את התנאים הטובים ביותר, ואם הם חושבים שאתם יכולים לקבל תנאים טובים יותר הם יתמקחו בשמכם עם המלווים. המטרה שלהם היא שתצאו מרוצים מהעסקה ותוכלו להגשים את חלומכם העסקי.

סיכום

פתיחת עסק בתחום האופנה היא צעד מרגש שיכול להיות מלחיץ, בייחוד אם אתם מרגישים לחוצים מבחינה כלכלית. בעזרת ייעוץ משכנתאות מקצועי ובניית תוכנית עסקית מפורטת תוכלו להקים עסק חדש או לשדרג אחד קיים בחוכמה, וליהנות ממאזן הכנסות טוב ומהלוואה בתנאים מעולים.

נגישות